Aktualności

Prace w połowie czerwca

Układane i spawane są szyny na Alei Rzeczypospolitej, zbudowana została także kładkę dla pieszych. Przy ul. Belwederskiej prowadzone są prace przy sieci ciepłowniczej. Za nami kotwienie szyn do płyty podtorowej i pomiary kontrolne prześwitu toru przed wykonaniem podlewu punktowego, na podstacji Zajączkowska trwają roboty ziemne.

Zaplanowane zostały następujące prace:

  • na ul. Puławskiej: odwodnienie jezdni i torowiska, układanie sieci wodociągowej z rur sferoidalnych, próby szczelności i przełączenie nowej magistrali, układanie kanalizacji z rur osłonowych, rozbiórka tarczy skrzyżowania Puławska/Goworka oraz Puławska/Waryńskiego;   
  • na ul. Spacerowej: roboty ziemne, wykonanie kanału pod sieć ciepłowniczą;
  • na ul. Goworka: układanie kanalizacji z rur osłonowych i prace związane z budową sieci ciepłowniczej;
  • na ulicach Belwederskiej i Sobieskiego: odwodnienie drogi, korytowanie i wzmocnienie podłoża, drenaż torowiska, wykonanie podbudowy pomocniczej; na Alei Rzeczypospolitej: odwodnienie jezdni i torowiska, prace związane z budową sieci wodociągowej, układanie kanalizacji kablowej z rur osłonowych, wykonanie koryta i wzmocnienia podłoża oraz drenaż torowiska, wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej.

Zaznaczamy, że planowane roboty są zależne od warunków pogodowych oraz stanu sieci zastanego w miejscu prac.